E-PAPIEROSY I DIACETYL: INFORMACJA, KTÓRA WYWOŁUJE PANIKĘ!

Nie ma miesiąca, w którym nie straszono by nas kolejnymi złowieszczymi nagłówkami ostrzegającymi o potencjalnych zagrożeniach płynących z palenia e-papierosów. Haniebnym przykładem wypaczenia wyników naukowych jest badanie przeprowadzone przez Harvard University, które właśnie zostało opublikowane i doprowadziło do alarmujących nagłówków w rodzaju: „e-papierosy smakowe powodują chorobę płuc”. Zdaniem ekspertów bowiem, POZIOMY WYKRYWALENGO DIACETYLU SĄ ABSOLUTNIE MINIMALNE i nie należy oczekiwać w związku z nimi żadnych problemów odnoszących się do kwestii zdrowia ludzkiego… – alarmuje kanadyjska agencja Regulator Watch.

Prezentujemy audycję Regulator Watch na temat manipulacji, jaką okazują się ostatnie publikacje dotyczące diacetylu w e-papierosach. – Nieprzypadkowo informacje o rzekomym zagrożeniu pojawiają się w momencie finalnych prac nad ustawami regulującymi rynek e-papierosów we wszystkich krajach europejskich. To miał być czytelny przekaz dla urzędników i polityków. Jak widać wciąż trwa polowanie na naszą branżę. Szkoda tylko, że zapewne nigdy nikomu nie udowodnimy, że był myśliwym… – mówi Jerzy Jurczyński, public affairs eSmoking Association.

Bardzo prosimy o udostępnianie filmu i informacji o nim na Państwa portalach internetowych i profilach społecznościowych. STOP kłamstwom na temat e-papierosów!